Štvrtok 6.5.2021   oslavuje Hermína zajtra pozýva na pivo Monika

6968 podnikov 

Ponuka pív
Šariš 10 st 0,66
Topvar tm 10 st 0,66
vo fľaši:
Gambrinus fl 10 st 0,70
Staropramen fl 10 st 0,73
Radegast neal. 0,85
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: nie, nevaria
veľkosť: 20 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Špačinská cesta 81
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 22oo
Utr: 
10oo - 22oo
Str: 
10oo - 22oo
Štv: 
10oo - 22oo
Pia: 
10oo - 24oo
Sob: 
10oo - 24oo
Ned: 
10oo - 22oo
Aktualizácia

Pohostinstvo Šariš

http://www.kamnapivo.sk/trnava/pohostinstvo-saris/PwwK2/?comments

piváreň
(U Prcka)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Dalibor
prcek
14-ho 11/2015 som sa zastavil aj z manželkou na kofole . To čo sme zažili bol šok . Krčmár bol arogantný, drzí , podnapitý, oboch nás pourážal len preto že si splietol nápoj objednával som si červenú malinovku zo sódou miesto čoho mi urobil strik červené víno a sóda. Po upozornení že alkoholický nápoj nebudem ma začal urážať na čo ho manželka upozornila aby sa choval slušne nám povedal že máme íst do **** a že takýchto klientov on vyhadzuje a ani v podniku nechce. Pýtam sa , majitela : načo je Vám takýto krčmár ? Mám 50 rokov som z kopánky ani ja ani nikto z mojej rodiny už viac k Vám nepôjde. S úctivým pozdravom DP
14.11.2015, 21:18, kopánka

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále