Štvrtok 6.5.2021   oslavuje Hermína zajtra pozýva na pivo Monika

6968 podnikov 

Ponuka pív
Bernard 10 st 0,66
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
jedlo: nie, nevaria
veľkosť: 8 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Kamenná cesta
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 19oo
Utr: 
10oo - 19oo
Str: 
10oo - 19oo
Štv: 
10oo - 19oo
Pia: 
10oo - 19oo
Sob: 
10oo - 19oo
Ned: 
10oo - 19oo
Aktualizácia

U Medveďa

http://www.kamnapivo.sk/trnava/u-medveda/PJW1Y/?comments

letný bufet
(Koliba)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
Cago
Nepitne kalné pivo !!!
...dnes mi U medveda predali uplne kalne pivo kde plavali kusky pravdepodobne spinavych trubiek, alebo ineho bordelu. Pivo som vratil, casnik mi na moju reakciu povedal, ze prave narazil novy sud a on s tym nedokaze nic spravit a veselo taketo pivo predaval dalej, samozrejme peniaze za vratene pivo nevratil. Nebol som jediny s podobnou skusenostou !!! Poriadne si pozrite co kupujete !  11.7.2013
11.7.2013, 19:00, Trnava
Rado
Hrôza
To sa len tak nevidi,5 ciasnicok,ktore nevedeli co maju robit(skor to boli tinejerky),nieco co sa malo podobat na kofolu absolutne hnusne.
Ten podnik by mal zobrat niekto iný,alebo nech to zavru.
11.5.2007, 17:26, TT
cone_p
ani nie tak zle, ako az moc jednoduche
Vyborna medzizastavka na kupalisko. Cez leto je vo vnutri prijemny chladok, miestami az moc chladny. Len to zariadenie by mohlo byt trosku lepsie.
1.5.2005, 03:22, Trnava

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále