Pondelok 29.11.2021   oslavuje Vratko zajtra pozýva na pivo Ondrej, Andrej

6981 podnikov 

Padol rekord 5000 zobrazení za deň!

http://www.kamnapivo.sk/webtron/5105zaDen.html

1. september 2004, 10:10
Michal Wagner
Padol rekord 5000 zobrazení za deň!

Váš pivný portál www.kamnapivo.sk mal včera najlepší deň vo svojej histórii. Nevídané sa stalo skutočnosťou a padol rekord, ktorý už stojí za povšimnutie. Včera sme zaznamenali nový rekord v počte zobrazení stránok za deň - 5105. Prelomili sme tým významnú hranicu - 5000 za deň. Za tento úspech ďakujeme Vám, našim čitateľom a prispievateľom. Ďakujeme. Ďakujeme, že sa k nám vraciate pravideľne.

Napriek tomu, že sa nám v auguste nepodarilo prekonať júlový rekord v počte zobrazení 73.185 za mesiac, aj v minulom mesiaci bol počet zobrazení vyšší ako 70.000, čo nám samozrejme veľmi teší.

Rok 2004 pre nás znamená veľký pokrok, veď už po 4 mesiacoch sme mohli konštatovať, že je úspešnejší ako všetky predchádzajúce roky spolu. Dnes ráno sa počítadlo počtu zobrazení na chvílku zastavilo na čísle 433.407, no už zase pekne stúpa. Naše štatistiky si môžete pozrieť tu.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále