Utorok 22.6.2021   oslavuje Paulína zajtra pozýva na pivo Sidónia

6968 podnikov 

Diskusia k článku

http://www.kamnapivo.sk/webtron/budvar-spor-finsko.html?comments

skarpo
Je zaujímavé, že originálny český Budvar vyhráva súdne spory s americkým výrobcom patoku "Budweiswer" vo vyspelých krajinách západnej Európy (Nemecko, Fínsko, Belgicko atď), ale v bývalom socialistickom Maďarsku prehrá. Väčšina postkomunistických krajín sa ide pokakať z USA v duchu hesla "čo je americké, je najlepšie". Bohužiaľ toto správanie majú hlboko zakorenené z čias "čo je sovietske, je najlepšie".
7.1.2006, 20:42
Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále