Nedeľa 9.5.2021   oslavuje Roland zajtra pozýva na pivo Viktória

6968 podnikov 

Indiánske Hard Rock Café - druhý krát :)

http://www.kamnapivo.sk/webtron/indianske-hard-rock-cafe-druhy-krat.html

7. január 2007, 13:40
Peter Bognár
Indiánske Hard Rock Café - druhý krát :)

Tak neuplynul ani mesiac a Seminolovia sa vyfarbujú. Po prérii dujú také vetry, že sa vraj nie čisto správali pri akvizícii siete Hard Rock Café ( viac http://www.kamnapivo.sk/webtron/indianske-hard-rock-cafe.html ).

 

 

Tamtamy bledých tvárí z Die Welt tvrdia, že bývalý obchodný partner Seminolov koncern Cordish mal na HRC zálusk, ale lstivý indiáni ich podviedli. Ale, ale však použili len trochu indiánskej šikovnosti, poprosili Manituoa o rady a len tak mimochodom ponúkli manažmentu HRC aj naďalej prácu. Čo na tom, že Cordish už v roku 2005 núkal keš zlaté nugety v papierovej forme.

 

Takže už sa brúsia tomahawky, zhášajú fajky, ostria perá, nechajme sa prekvapiť kto zvíťazí :). 

 

Howgh! Váš bledý bratranec bobo

 

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále