Streda 29.6.2022   oslavuje Peter,Pavol zajtra pozýva na pivo Melánia

6980 podnikov 

Nie. Degustácia Jajnekem Gemerská Panika 13°

http://www.kamnapivo.sk/webtron/nie-degustacia-jajnekem-gemerska-panika-13.html

7. apríl 2022, 18:20
bobo + adrik
Nie. Degustácia Jajnekem Gemerská Panika 13°

Pred nejakým časom sme (traja) skúsili niekoľko produktov z pivovaru Jajneken, nuž, hodnotenia nedopadli ani ako dobré, ani ako priemerné, ale veľmi zlé. Dnešná ochutnávka ich produktu Gemerská Panika 13° bola rýchla a tým pádom aj moje/naše hodnotenie bolo jedno z najkratších. Po prvých skúsenostiach a po písomnej komunikácii so sládkom (už asi bývalým) som si povedal, že nejaký čas ich pivá nemusím mať v hľadáčiku, prešlo skoro 9 mesiacov, tak som to skúsil s ich "novinkou". Nie, nebol 1. apríl, ale 30. marca.

 

 

Fakt je zbytočné strácať čas popisom, to fakt mám, máme také šťastie, nešťastie? Tak, v skratke jednou vetou: Rozvinutá bakteriálna infekcia, DMS, kanalizačný pach, zvratky, zatuchlina, plieseň, korok, riedidlo, ... sorry, naplo nás už pri pachu, len odvážlivec okúsil jednu kvapku na jazyk,... zdraviu nebezpečné, áno je to horšie ako panika!, ale na druhú stranu nemusíte si kupovať sadu senzorických chýb piva. Beda nie mne, ale tomu, kto takéto produkty uvádza na trh! 

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále