Sobota 20.4.2024   oslavuje Marcel zajtra pozýva na pivo Ervín

6984 podnikov 

Diskusia k článku

http://www.kamnapivo.sk/webtron/pilsner-urquell-z-tanku.html?comments

Michal Wagner
Editor portálu
členom od 4.11.2003
692 komentárov
473 podnikov
2086 fotiek
Re: neviem
dks, asi to bolo naozaj len zlym vyberom krcmy, urcite skus kolkovnu v eurovei, resp. plzensku restauraciu oproti ekonomickej univerzite... garantujem spokojnost...
18.6.2010, 11:05
dks
neviem
no neviem. samozrejme som si nemohol nechat ujst prilezitost a kostoval som. aj v plzenskej na mostovej a v hokejke. nechuti mi. neviem, co to je, ale v hokejke som skusal rozoberat, co mam v pohari (okrem toho, ze to flusnu do pohara s pol pivom pol penou a treba cakat, kym dojde - to by si z pilsneru mohli kontrolovat, ked uz maju taku kampan) a nakoniec som dosiel k niecomu, co smeruje chutou skor ku kyslosti. to ma sokovalo. bohuzial, mimoriadna nespokojnost.
tankovu plzen som mal aj v prahe (bredovsky dvur) a tam som ziaden problem nevidel, taku by som bral. je to naozaj (!) ta ista plzen? kde je potom problem?
17.6.2010, 16:40
muro1974
ochutnal
tankovana plzen je super.ochutnal som ju vsade.doporucujem.vyzdvihujem kolkovnu,aj ked drahsie vyborna obsluha,prostredie,jedlo.naopak alfa otrasna obsluha /ako pred 89/.jedla dobre.pivo pod ciaru
11.6.2010, 11:14, bratislava
Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále