Utorok 3.8.2021   oslavuje Jerguš zajtra pozýva na pivo Dominik

6973 podnikov 

Unikátne etikety Bazalu

http://www.kamnapivo.sk/webtron/unikatne-etikety-bazalu.html

27. január 2009, 08:10
Peter Bognár
Unikátne etikety Bazalu

Zaujimavú iniciatívu vyvinul moravský pivovar Ostravar (Pivovary Staropramen, InBev), keď sa rozhodol za pomoci pivárov a futbalových fanúšikov ostravského Baníka uvariť ich "futbalové pivo".

 

Niekoľko mesiacov priaznivci Baníka a pivári ladili jeho chuť, silu, názov, meno a taktiež logo a etiketu. Tak sa zrodil polotmavý ležiak s názvom Bazal, ako odmenu pivovar vybral 22 šťastlivcov, ktorí sa budú môsť popíšiť, že pivo nie len tvorili, budú ho piť, ale že sa objavia aj na etikete.

 

 

 

Originálna etiketa s fanúšikom Baníka

 

 

O pivo Bazal, ktoré má prísť na trh do desiatich týždňov, je už teraz veľký záujem, majiteľia krčiem a pohostinských zariadení, kde sa čapuje pivo z Ostravaru, sa predháňajú, kto z nich bude čapovať tento polotmavý ležiak skôr. Potešia sa však aj zberatelia etikiet, séria 22 kusov rôznych etikiet sa len tak nevidí.

 

Foto: Jaroslav Ožava, MF DNES


Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále