Nedeľa 14.6.2026   oslavuje Vasil zajtra pozýva na pivo Vít

6980 podnikov 

Ponuka pív
Heineken ?
Starobrno 10 st 1,16
Zlatý Bažant polotm 11.5 st 1,16
vo fľaši:
Desperado's fl 12 st 2,29
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: áno
veľkosť: 25 stolov
veľký stôl: ÁNO
Kontakt
Hečkova 6
tel: 041 700 3614
Otváracie hodiny
Pon: 
08oo - 01oo
Utr: 
08oo - 02oo
Str: 
08oo - 01oo
Štv: 
08oo - 01oo
Pia: 
08oo - 02oo
Sob: 
12oo - 02oo
Ned: 
12oo - 01oo
Aktualizácia

Stará Menza

http://www.kamnapivo.sk/zilina/hliny-solinky-borik/stara-menza/PeGy1/?comments&page=5

pub
(Véčko)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
    Strana 5    
juraj Ž.U.
Re: Division S.
milý "Division S." asi by si mal otvoriť svoj vlastný podnik alebo sedieť radšej doma, lebo na celom nete som nečítal od teba ani jednu pozitívnu reakciu na žiaden podnik
28.9.2004, 14:56
Division S.
Majú tam také študenstké ceny... bír za 21Sk???
28.8.2004, 18:30
martin
pohodowy podnik
najlepsi a najblizsi studentsky podnik z intrakow. je tam skwela obsluha, sice troska podxladene piwko ale da sa tam wyborne posediet.
hura do wecka
13.4.2004, 00:07
Bonik ®
Re[2]: ...
nie... skor som myslel na navrat spet v rannych hodinach... predsa je to z intraku najblizsie prave na Menzu (ak nepocitam K2, ktore je na prizemi). A navyse podla mojho skromneho nazoru je Menza z podnikov ktre si menoval najstudentskejsia.
31.3.2004, 04:59
Bonik ®
...
Ale ani do Misa ani do stolne sa neda ist v papuciach :-)
22.3.2004, 03:31, ZA, TN
volod
Commentary
fakt jediny pub v okoli starych intrekov,kde sa da posediet dobre. pivo za 21,rozne akcie a koktejly. inak v pohode
25.2.2004, 08:45, ZA
    Strana 4 | Strana 5    

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále