Stará Menza
http://www.kamnapivo.sk/zilina/hliny-solinky-borik/stara-menza/PeGy1/?comments&page=5
pub
(Véčko)
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť. V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
| juraj Ž.U. |
Re: Division S. milý "Division S." asi by si mal otvoriť svoj vlastný podnik alebo sedieť radšej doma, lebo na celom nete som nečítal od teba ani jednu pozitívnu reakciu na žiaden podnik Odpovedať | Nevhodný... 28.9.2004, 14:56 |
| Division S. |
Majú tam také študenstké ceny... bír za 21Sk??? 28.8.2004, 18:30 |
| martin |
pohodowy podnik najlepsi a najblizsi studentsky podnik z intrakow. je tam skwela obsluha, sice troska podxladene piwko ale da sa tam wyborne posediet. hura do wecka 13.4.2004, 00:07 |
| Bonik ® |
Re[2]: ... nie... skor som myslel na navrat spet v rannych hodinach... predsa je to z intraku najblizsie prave na Menzu (ak nepocitam K2, ktore je na prizemi). A navyse podla mojho skromneho nazoru je Menza z podnikov ktre si menoval najstudentskejsia. 31.3.2004, 04:59 |
| Bonik ® |
... Ale ani do Misa ani do stolne sa neda ist v papuciach :-) 22.3.2004, 03:31, ZA, TN |
| volod |
Commentary fakt jediny pub v okoli starych intrekov,kde sa da posediet dobre. pivo za 21,rozne akcie a koktejly. inak v pohode 25.2.2004, 08:45, ZA |
Pridaj komentár