Utorok 28.5.2024   oslavuje Viliam zajtra pozýva na pivo Vilma

6984 podnikov 

Ponuka pív
Bernard 1,-
Bernard 10 st 1,-
Bernard polotm 11 st 1,10
vo fľaši:
Bernard neal. 1,-
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: dobré jedlá
veľkosť: 16 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
Horný Val 27
tel: 041/564 33 66
Otváracie hodiny
Pon: 
10oo - 24oo
Utr: 
10oo - 24oo
Str: 
10oo - 24oo
Štv: 
10oo - 24oo
Pia: 
10oo - 02oo
Sob: 
10oo - 02oo
Ned: 
zatvorené
Aktualizácia

ZRUŠENÝ - Rohan

http://www.kamnapivo.sk/zilina/trznica-a-okolie/rohan/PZprE/?comments

reštaurácia
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
    Strana 1    
Asterix
Zatvorené
Veľká škoda, že Rohan je už definitívne zatvorený. :( Problémy mali už aj v minulom roku. Veľmi rád som tam chodieval, mali tam najlepšie pivo (Bernarda) v Žiline. Nuž čo len dúfať v zázrak, že znovu otvoria.
28.3.2011, 12:53, Žilina
Cvrček
ZAVŘENO   http://www.uhrak.eu
tato hospoda je už zavřená
11.2.2011, 09:54, Žilina
kladka
prispevok
Je to tam fajn,odporúčam každému.Je to tam pekné a hlavne fantasticky varia.Jediné čo ma trápi tak že sa v pivnici fajči a nieje tam kútik pre nefajčiarov.Dúfam že sa to zmení.28.11.2009
28.11.2009, 18:58
Stanci
Je to tam paradne varia skvele a skvela atmosfera tam je.
27.9.2008, 11:01
tono
pekna monca cickata cica dobre pivo perfekt kuchyna
13.11.2007, 21:13, y za
Tinka
Re[2]: cestoviny
to admin: jednalny listok som si presla a naratala som v nom 13 bezmasitych jedal. Chapem ze ste vtedy mali toho vela, ale podotykam ze na jedlo sme cakali hodinu... davam ludom druhu sancu, ale u rohana uz jest nebudem, prave dnes som sa stretla s kamoskou ktora u Vas namiesto syra Feta mala v greckom salate Nivu...
Neviem kolko ste vtedy predali cestovin a ani ma to nezaujima, viem len ze te moje chutili hrozne a nedala by som za ne ani 5,- Sk nie to este 95,-... a ospravedlnit ste sa mohli na mieste, pretoze to co ste povedali: kuchara nakopu... to nie je ospravedlnenie...
12.7.2007, 23:00, Žilina
Kolektív ROHANU
Re: cestoviny   http://www.rohan.sk
Vzhľadom na to, že som sa účastnil pri tomto probléme by som len poznamenal toľko:V tento deň sme mali dvoje promočné oslavy ku ktorým sa pridružili ďalšie tri neohlásené promócie a v tomto momete sa tu vyskytlo naraz okolo 100 hladných hostí v čase obedov ktorých bolo treba obslúžiť.Nakoľko nikto nie je dokonalý , tak isto ani my nie za vzniknutý problém sa ospravedlňujeme, avšak cestovín sa v tento deň predalo asi desať porcií a nikto iný sa nesťažoval.Pokial sa Vám zdá že ponuka bezmäsitých jedál je veru biedna, treba si len spočítať koľko ich je na jedálnom lístku. Podotýkam, že ich je tam viac než tridsať.Snažíme sa vyhovieť všetkým ale to sa asi nedá čoho ste Tinka príkladom.Ale našťastie je omnoho viac pozitívnych ako negatívnych ohlasov a je fajn, že sú ľudia ktorí dávajú aj druhú šancu. Prajeme Vám Tinka veľa úspechov v živote a držime palce, aby ste nikdy v živote nič nepokazila....kolektív Rohanu
9.7.2007, 18:00, Žilina
Tinka
cestoviny
Včera sme sa tu boli najesť. Ja som si objednala cestoviny so špenátom a nivou, keďže ponuka bezmäsitých jedál je tu veru biedna... cestoviny som dostala rozvarené a k špenátu mi zabudli dať nivu. Bola som veľmi sklamaná. U Rohana veru už jesť nebudem.
3.7.2007, 08:04, Žilina
Dušan
Bol som na spovedi.
K Rohanovi som trafil ľahko, horšie to bolo odtiaľ. Ak si potrebujete vyliať dušu a máte komu, zájdite si k Rohanovi.
2.7.2007, 11:45, Martin
Rohan
Re: stredovek a to skutocny   http://www.rohan.sk
Zdraví kráľovstvo Rohanu.Ďakujeme za príspevok a pozitívne reakcie na našu Rohanskú sieň. Nakoľko už máme v prevádzke aj web stránku www.rohan.sk môžete prispievať svojími postrehmi a nápadmi, čo Vám vyhovuje a hlavne čo nevyhovuje, aby sme mohli zhodnotiť všetky príspevky zo strany hostí pre vytvorenie pohody, ktorá je naším hlavným cieľom. Ďakujem. S pozdravom ROHAN.
24.7.2006, 20:33
    Strana 1 | Strana 2    

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)
aktuálny rok (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále