Streda 22.9.2021   oslavuje Móric zajtra pozýva na pivo Zdenka

6979 podnikov 

Pre majiteľov reštaurácii a barov

http://www.kamnapivo.sk/about/pre-majitelov.html

 
KamNaPIVO.sk je najväčší celoslovenský internetový gastroportál s počtom vyše 5 500 uverejnených podnikov, ktorý denne navštívi 4 500 návštevníkov. Na internete pôsobíme od roku 2002. Majiteľom a prevádzkovateľom reštaurácii a barov ponúkame nasledovné služby:

Bezplatná registrácia

Uverejnime profil Vášho podniku a poskytneme Vám vlastné prístupové meno a heslo na aktualizáciu údajov a zadávanie akcií k Vášmu podniku. Postup je nasledovný:
  1. pomocou vyhľadávania overte, či Váš podnik už evidujeme
  2. ak podnik ešte neevidujeme, vyplňte formulár na pridanie podniku
  3. následne vyplňte registračný formulár majiteľa

Platené služby v cene 6,70 € / mesiac

Reklama a propagácia Vám zabezpečí viac zákazníkov. Váš podnik vnesieme do povedomia tisícok návštevníkov. Reklama na stránkach KamNaPIVO.sk, KamNaKÁVU.sk, na mobilnej stránke wap.knp.sk a v ďalších spolupracujúcich médiách zviditeľní Váš podnik. Postup:
  1. navštívte registračný formulár majiteľa
  2. zvoľte balík platených služieb
Ukážky platenej reklamy:
reklama na úvodnej stránke
reklama na stránke mesta a okresu


Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále