Štvrtok 18.7.2024   oslavuje Kamila zajtra pozýva na pivo Dušana

6984 podnikov 

Filozofia portálu KamNaPIVO

http://www.kamnapivo.sk/about/filozofia.html

 

Portál KamNaPIVO je tvorený tímom priaznivcov dobrého jedla a pitia. Radi navštevujeme dobré podniky a objavujeme nové. Úprimne sa tešíme každej krčmičke, kde sa dá posedieť, občerstviť a zabaviť sa. Naše zážitky a skúsenosti si vymieňame prostredníctvom tejto web stránky.

 

Informujeme o dobrých podnikoch, ktoré poskytujú návštevníkom skvelé služby. Ľudia sa o týmto podnikom tešia a vyhľadávajú ich. Naša práca prináša ľuďom osoh a to nás napĺňa.

 

Veríme tomu, že vyzdvihnutím pozitív a poukázaním na nedostatky podnikov aktívne prispievame k lepšej gastronomickej kultúre a úcte k zákazníkom. 

 

KamNaPIVO znamená:

  • slobodná výmena názorov
  • objektívne informácie namiesto reklamných bláboľov
  • lepšia informovanosť a preto lepšie služby pre zákazníkov

Vyhľadávanie a "mapovanie" nových podnikov a informovanie o nich chápeme ako naše "poslanie". Každý neevidovaný podnik je pre nás zaujímavý a naša ambícia nie o nič menšia, než pokryť celé Slovensko.

 

Každý aktívny sympatizant portálu KamNaPIVO zastáva rolu "pivného inšpektora". Informuje o podnikoch vo svojom okolí, podáva aktuálne informácie. Redaktorov portálu, ktorí dozerajú na vyvážené a hodnotné informácie sú nositeľom titulu "pivný editor".

 

Tvoríme KamNaPIVO, lebo nás to baví a zároveň sa pri tom dozvedáme veľa zaujímavého. Veľa o pive, a tiež o medziľudských a pracovných vzťahoch, o podnikaní a marketingu. Spoznávame radosti i starosti majiteľov podnikov a ich personálu. Získavame nových kamarátov.

 

Spolupráca na portále KamNaPIVO nám poskytuje možnosti osobne spoznávať najvýznamnejších ľudí slovenského pivovarníctva a tiež najvýznamnejších ľudí slovenského internetu.

 

Ak sa ti naša myšlienka páči, si medzi nami vítaný! Pozri ako nám môžeš pomôcť.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále