Streda 29.6.2022   oslavuje Peter,Pavol zajtra pozýva na pivo Melánia

6980 podnikov 

Ponuka pív
Budvar 1,46
Pilsner Urquell 1,46
Budvar 10 st 1,16
Hodnotenie
Celkový dojem, atmosféra
Kvalita obsluhy
Čistota vzduchu
Charakteristika
Jedlo
jedlo: super jedlá
veľkosť: 25 stolov
veľký stôl: nie
Kontakt
č.d. 390 , Veľká Paka
tel: 0905 979 423
Otváracie hodiny
neznáme (aktualizuj...)
Pon: 
? - ?
Utr: 
? - ?
Str: 
? - ?
Štv: 
? - ?
Pia: 
? - ?
Sob: 
? - ?
Ned: 
? - ?
Aktualizácia

Penzión pri rybníku

http://www.kamnapivo.sk/okres-dunajska-streda/penzion-pri-rybniku/PdNrK/?comments

reštaurácia
Diskutujúcim odporúčame zdržať sa hrubých výrazov, príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uvádzať okolnosti vašich skúseností, napríklad dátum a čas.
Za obsah príspevkov je zodpovedný užívateľ, nie prevádzkovateľ portálu. Nemôžeme ovplyvniť názory diskutujúcich, v záujme zachovania kvality si však vyhradzujeme právo stiahnuť príspevky, ktoré nesúvisia s podnikom, niekoho hrubo osočujú alebo šíria náboženskú a rasovú nenávisť.
V odôvodnených prípadoch pri porušení pravidiel zverejníme IP adresu autora komentáru.
Pridaj komentár...
riso
Podnik veľmi zaujímavý, interérovo možno trochu staromódny a fádny. Jedálny lístok je až moc široký a preplnený jedlami ktoré sa podobajú ako vajce vajce. Nádherná lokalita, a naozaj nádherné, vždy upravené okolie, v lete krásna terasa s výhľadom na jazero. Obsluha je pravidelne bezproblémová (čašník Laco je profík, čašník Štefan je niekedy až moc ukecaný, a keď má viac ako 3 stoly, tak nestíha). Jedlo je priam famózne, predovšetkým čerstvé ryby a divina/stejky. V pamäti mi utkvel sumčí perkelt, halaszle zo sumca a vynikajuci jeleni steak s cucoriedkovou omackou. Vec ktorá mi najviac na tomto podniku vadí, je jeho totálne nevýhodná poloha, prakticky je to stavab v strede poľa. Podnik takmer stále zíva prázdnotou, čo môže v novom hosťovi vyvolať dojem, že sem ľudia asi radi nechodia. Dôvodov pre návštevu je však hneď niekoľko. Vynikajúce jedlo, kvalitná obsluha, relatívna čistota a krásne prostredie. Moje hodnotenie 8,5/10.
28.7.2013, 14:24, šamorín

Pridaj komentár
meno

bydlisko

e-mail (zobrazený kódovaný)

web stránka

nadpis príspevku

komentár     (povolené sú tagy: i, b, u, em, small, font color="")

overenie     (registrovaným užívateľom sa nezobrazí táto kontrola)

Odporúčame ti zdržať sa použitia hrubých výrazov, tvoj príspevok tak získa na vážnosti. Veľmi vhodné je uviesť okolnosti tvojej skúseností, napríklad dátum a čas.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále