Streda 17.4.2024   oslavuje Rudolf zajtra pozýva na pivo Valér

6984 podnikov 

Gigant AB InBev

http://www.kamnapivo.sk/webtron/gigant-ab-inbev.html

20. november 2008, 18:00
Peter Bognár
Gigant AB InBev

Spoločnosť InBev oznámila, že formálne prevzala americkú pivovarnícku spoločnosť Anheuser - Busch a od 18. novembra 2008 sa nová spoločnosť premenovala na Anheuser - Busch InBev, zároveň sa stala najväčšou pivovarníckou spoločnosťou na svete.

 

Taktiež došlo k zmene loga a bol spustený nový web: http://www.ab-inbev.com

 

 

Portfólio spoločnosti Anheuser - Busch InBev zahŕňa teraz viac ako 200 pivných značiek, vlajkovými značkami budú Budweiser, Stella ArtoisBeck´s, medzinárodné značky LeffeHoegaarden, silné miestne značky “local jewels” Bud Light, Skol, Brahma, Quilmes, Michelob, Harbin, Sedrin, Cass, Klinskoye, Sibirskaya Korona, Chernigivske a Jupiler. Zamestnáva viac ako 120 000 pracovníkov v 30 krajinách sveta.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále