Nedeľa 16.1.2022   oslavuje Kristína zajtra pozýva na pivo Nataša

6983 podnikov 

Bronzový Urpiner Dark

http://www.kamnapivo.sk/webtron/bronzovy-urpiner-dark.html

25. apríl 2015, 00:05
Tlačová správa Banskobystrický pivovar, foto:Urpiner
Bronzový Urpiner Dark

 

V českom Tábore, v dňoch 16. -  21. februára 2015 na XXV. ročníku medzinárodného pivného

 

festivalu,  získalo pivo URPINER DARK  11°

 

ocenenie BRONZOVÁ ČESKÁ PIVNÁ PEČAŤ 2015

 

v kategórii tmavých pív.

 

 foto: Urpiner

 Na anonymnej degustácii sa tento rok pod dohľadom renomovaných certifikačných spoločností  zúčastnilo rekordných 165 pivovarov z viac ako 15 krajín a degustovalo sa viac ako 700 pív z celej Európy.  O tom, že kvalita výnimočného piva z nezávislého slovenského pivovaru z Banskej Bystrice sa nestratí  ani vo veľkom množstve európskych pivných značiek, svedčí aj 15 ocenení ČESKÁ PIVNÁ PEČAŤ, ktoré na tomto podujatí pivovar v posledných rokoch získal. Najkvalitnejšie suroviny, tradičná receptúra, klasická technológia a originálna chuť sú tak piliermi a zárukami dlhoročných úspechov banskobystrického piva Urpiner.  

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále