Sobota 20.4.2024   oslavuje Marcel zajtra pozýva na pivo Ervín

6984 podnikov 

Elvisovia z Brewdogu

http://www.kamnapivo.sk/webtron/elvisovia-z-brewdogu.html

11. október 2016, 00:00
bobo, foto:thedrum, brewdog
Elvisovia z Brewdogu

Tak páni z BrewDogu už sa nevolajú James WattMartin Dickie, ale Elvis WattElvis Dickie. Môže za to hrozba žaloby zo strany právnikov rodiny pozostalých po Elvisovi Presley-ovi.

 

Celkom úsmevný príbeh by to mohol byť, ak by to nebolo vážne. O čo išlo? Nuž, iste ste už pili (alebo aspoň počuli) ich ipu s grepfruitovým džúsom - Elvis Juice IPA a právnici si zmysleli, že by mohli zaryžovať aj v týchto vodách.

 

foto: thedrun.com

Tak omyl, Elvis WattElvis Dickie v tom majú jasno: "Od tejto chvíle, Elvis Juice je pomenované po nás, pivovarníkoch, predtým známych ako James a Martin. Môžeme dokonca podať žalobu proti pánovi Presleyovi, že používate naše mená na všetkých svojich záznamov bez nášho písomného súhlasu."  Hmmm, ako to dopadne?

 


 

 

 Brewdog Elvis Juice Citrus IPA (6,5% alk., 14,7° Plato?) je uvarená zo sladov Extra Pale a Cara, chmelená chmeľmi Magnum, Amarillo, Simcoe, Citra a Mosaic s pridaním grepfrutovej kôry.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále