Sobota 13.4.2024   oslavuje Aleš zajtra pozýva na pivo Justína

6984 podnikov 

Ki Ci Fras fest 2024 winter edišn

http://www.kamnapivo.sk/webtron/ki-ci-fras-fest-2024-winter-edisn.html

22. február 2024, 14:20
spracoval bobo
Ki Ci Fras fest 2024 winter edišn

Organizátori malého, regionálneho pivného festivalu Ki Ci Fras pozývajú všetkých milovníkov remeselného piva, ale aj ľudí, ktorí chcú pomôcť vojnou strádanej Ukrajine v sobotu 24. februára 2024 do Prešovského amfiku (K Amfiteátru 1, Prešov). Akcia začína o 15.00 hodine.

 

 

 

 

"Ahoj.
Rozhodli sme sa opäť zorganizovať náš pivný festival KI CI FRAS winter edišn na smutné výročie "2 roky vojny na Ukrajine". Celý výťažok z festivalu pôjde na humanitárnu pomoc pre Ukrajinu. Ak Ťa v tomto momente napadol nejaký nenávistný komentár, nechaj si ho za svojim počítačom, podudraj si alebo keď si nám chcel oznámiť že neprídeš , tak si to tiež nechaj pre seba a len nepríď. Ak si človek, ktorý chce pomáhať a vypiť si pri tom dobré pivo tak si srdečne vítaní. Vidíme sa na amfíku."

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále