Utorok 28.5.2024   oslavuje Viliam zajtra pozýva na pivo Vilma

6984 podnikov 

KIA v úprave pre Ballast Point Brewing

http://www.kamnapivo.sk/webtron/kia-v-uprave-pre-ballast-point-brewing.html

10. november 2014, 06:05
bobo wbm, foto: autoguide, autoblog
KIA v úprave pre Ballast Point Brewing

Na americkej prehliadke tých najdivočejších štúdií, úprav, špeciálov, športiakov, pick upov, hot rodov, kamiónov, SUV, motocyklov ... hádam všetkého čo má kolesá 

 

SEMA Show

(4. - 7. novembra 2014) v Las Vegas

 

sa objavila aj funkčná štúdia upraveného vozu KIA Sedona (Grand Carnival) pre americký craft pivovar Ballast Point Brewing & Spirits.

 

 

 

 

Pivovar Ballast Point bol založený v roku 1996 dvoma priateľmi (domovaričmi/homebrewármi) v califormskom San Diegu. Momentálne má ročný výstav 120 000 barelov piva, produkuje viac ako 40 druhov pív, všetky sú pomenované po rybách. V roku 2010 získali na World Beer Cup-e titul Brewer roka.

Výčap v prevádzke :)

 

Časť sortimentu pivovaru Ballast Point

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále