Štvrtok 18.7.2024   oslavuje Kamila zajtra pozýva na pivo Dušana

6984 podnikov 

Americký Budweiser pridáva do piva bylinky a kofeín

http://www.kamnapivo.sk/webtron/page904sk.html

30. január 2005, 17:25
Štefan Nemlaha
Americký Budweiser pridáva do piva bylinky a kofeínNajväčší pivovar na svete, firma Budweiser, patriaca do skupiny Anheuser-Bush, trochu vylepšila svoj obľúbený nápoj a pridala doň kofeín a bylinky.
Exotickú verziu piva distribuuje pod značkou B-to-the-E, kde "E" znamená extra, čo sú v tomto prípade dodatočné prímesi kofeínu a byliniek, vrátane liečivého ženšenu. Po úspešnom testovaní v 55 amerických mestách Budweiser teraz distribuuje nápoj celoštátne.
Niektorí milovníci piva však nad nápadom ohŕňajú nos a priznávajú, že už pri pomyslení na chuť týchto zložiek sa im robí nevoľno. Výrobca navyše dodáva, že nové pivo možno bude podávať s ľadom.
Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále