Nedeľa 3.3.2024   oslavuje Bohumil, Bohumila zajtra pozýva na pivo Kazimír

6984 podnikov 

U Nórov tečie pivo z vodovodného kohútika

http://www.kamnapivo.sk/webtron/pivo-z-vodovodneho-kohutika.html

15. marec 2006, 23:05
Štefan Nemlaha
U Nórov tečie pivo z vodovodného kohútika

Haldis Gundersen si myslel, že sa stal zázrak, keď mu do pohára z kuchynského kohútika namiesto vody natieklo pivo. O dve poschodia nižšie sa majitelia baru Big Tower preľakli, keď im namiesto piva zas tiekla voda.

 

Očividne sa niekomu v bare v severonórskom mestečku Kristiandsund podarilo nešťastnou náhodou pripojiť pivné potrubie k vodovodnému potrubiu ku Gundersenovmu bytu. "Pripravili sme sa na príjemný sobotňajší večer. Mali sme výbornú večeru a ja som sa práve chystal trocha upratovať. Keď som otvoril vodovodný kohútik, tieklo z neho pivo," povedal 50-ročný Gundersen. Ale ako uviedol Gundersen, pivo bolo zvetrané. Miestny distribútor piva Per Egil Myrvang pomohol majiteľom baru správne prepojiť potrubia. "Vodné a pivné potrubie sú skutočne veľmi blízo seba, ale musel to byť skutočný výmyselník, kto ich prepojil," povedal Myrvang.

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále