Piatok 1.7.2022   oslavuje Diana zajtra pozýva na pivo Berta

6978 podnikov 

Zamrznite s Asahi

http://www.kamnapivo.sk/webtron/zamrznite-s-asahi.html

16. júl 2010, 14:00
Peter Bognár
Zamrznite s Asahi

Japončíci sú machri na nové technológie, to hádam každý uzná, ale že sú šialenci, čo sa týka piva vie menej z nás. O čo ide?

 

V tokijskej Ginze, výstavnej skrini Japonska so showroommi s najnovšími technologickými inováciami, najmodernejšími obchodmi, drahými reštauráciami a barmi si vymysleli toto: Asahi Super Dry Extra Cold Bar.

 

 

V ňom si uzmysleli podáva pivo Asahi Super Dry pri teplote -2 °C! (to sa dá ešte piť? :), však by som ho musel hrýzť :), bléé) a to ešte zaklincovali, v miestnosti kde sa pivo čapuje udržujú teplotu v priemere -9,8 ° C. Čo dodať?, sú šialenci! :)

 


 Nuž a tým, čo neradi chodia do barov a konzumujú pivko doma, iste sa zíde nasledovná vecička:

 


Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále