Piatok 9.6.2023   oslavuje Stanislava zajtra pozýva na pivo Margaréta

6982 podnikov 

Slovenska pohostinnost

http://www.kamnapivo.sk/webtron/page466sk.html

19. február 2002, 09:30
Juraj Macek
Slovenska pohostinnostZdarek, tak pripsievam aj ja do uvodnikov. Nebude to sice moc o pive ale tak vseobecne o piti a o ludoch. Vcera som isiel v autobuse a pri tescu nastupil manik, ktory hned po usadeni vythiaol pollitrovku brandy a zacal si mocne prihynat. na podiv ponukol aj ostatnych a normalne autobus zacal pit (teda boli v nom 5 ludia). Ku mne sa flasa nedostala (tvrde ani nepijem) ale byt to pivo ta sa po nom vrhnem. Takze chcem napisat len tolko ze aj cesta autobusom tu na Slovensku moze byt celkom inspirujuca a alkoholicka. Ludia su tu stale slovansky pohostiini a mili, aspon ti jednoduchi.
Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále