Pondelok 26.9.2022   oslavuje Edita zajtra pozýva na pivo Cyprián

6978 podnikov 

Môj adventný pivný denník 2021 - 15 "Pivné" publikácie

http://www.kamnapivo.sk/webtron/moj-adventny-pivny-dennik-2021-15-pivne-publikacia.html

7. december 2021, 23:55
Peter Bognár
Môj adventný pivný denník 2021 - 15 "Pivné" publikácie

Dnes to bolo tak trochu viac o cestovaní, sedení za volantom. Náhoda chcela, že som zareagoval na ponuku predaja publikácií venované pivu, pivnej kultúre, technológiám, ale aj jeho teastingu a celkom rýchlo sme sa dohodli, podmienkou bolo prevzatie celej ponuky. Nemal som veľmi chuť na "otočku dať Budapešť", tak som ponúkol voľné miesto spolujazdca Adrikovi (cestou sme prebrali situáciu v pivovarníckom segmente). Taktiež som okrem publikácii (niektoré, ktoré už mám, mienim posunúť, ponúknuť potencionálnym záujemcom) čo to nabalil do kufra, teda jasne, že to boli pivá, hlavne tie, ktoré som ešte neochutnal :)    

 

Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále