Štvrtok 8.6.2023   oslavuje Medard zajtra pozýva na pivo Stanislava

6982 podnikov 

Ktorý editor získa tri pivá?

http://www.kamnapivo.sk/webtron/page463sk.html

8. február 2002, 13:35
Marek Laco
Ktorý editor získa tri pivá?Vyhlasujem týmto súťaž pre ostatných editorov: kto z vás od tohto okamihu ako prvý založí 10 nových podnikov, ten získa úctu, rešpekt, nehynúcu slávu a okrem toho malý bonus: 3 veľké pivá!!!
Víťaza súťaže vyspovedáme na týchto stránkach. Dovtedy vás budeme informovať o priebehu tohto urputného zápasu v komentároch k tomuto článku.
Na koniec už len pripomínam, že v súťaži vám môžu pomôcť pivné formuláre, ktoré si môžete stiahnuť a vytlačiť, prípadne ich vám odovzdám osobne, alebo si ich môžete prevziať vo všetkých pobočkách slovenských pôšt a v stánkoch PNS. Do súťaženia, priatelia.
Ak tu tvoj obľúbený podnik nie je, pridaj ho a budeš jeho zakladateľom. Páči sa ti KamNaPIVO? Povedz o ňom kamarátom.Čo zlepšiť? Sme zvedaví na tvoj názor.
Uvádzané informácie pochádzajú v prevažnej miere od verejnosti, preto nemôžeme garantovať ich pravdivosť a presnosť. Každý môže údaje aktualizovať.
Obsah týchto stránok je chránený autorským zákonom © Použitie pre iné ako osobné účely je bez povolenia prevádzkovateľa zakázané.
Reklama na portále